piątek, 9 sierpnia 2013

Odcinek 6- Neony

Neony to dośc trudy temat. Łatwo jest przesadzic i wyglądac jak podświetlany billboard. A tego chcemy uniknąc. Dlatego nie polecam neonów w wersji total look. W swoich stylizacjach neonowymi trendami się inspirowałam, uciekałam przed total look, gdzie pieprz rośnie. Zobaczcie efekty moich starań.
Wbrew pozorom neony mogą odnaleźc się w bardziej eleganckich stylizacjach. Tutaj zestawiłam je z moim ukochanym nude i doprawiłam odrobiną czerni. W ten sposób powstał zestaw w bardzo miejskim stylu. Duża torba w stylu shopper jest bardzo praktycznym dodatkiem. Jeżeli nie potrafimy zrezygnowac ze szpilek, to możemy zrezygnowac ze slipersów na ich rzecz.
Neony potrafią byc również bardzo kobiece. Krótka, ołówkowa spódniczka w kolorze neonowej czerwieni podkreśla biodra. W zestawieniu ze szpilkami zestaw mógłby byc zbyt jednoznaczny, a baleriny dodają dziewczęcego uroku. Pastelowa bluzka również spełnia rolę tonującą. Dżinsowa kurteczka sprawia, że stylizacja nabiera bardziej cansualowego charakteru. Duża, brązowa torba dodaje ostrości, sprawia, że zestaw nie jest zbyt słodki.
Neony mogą pełnic również rolę akcentu. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym trendem. Bluzka i spodnie o marchewkowym kroju tworzą monochromatyczny, żeby nie powiedziec nudny, zestaw. Duże kolczyki to szczypta luksusu, elegancji, wytworności. Zaś neonowe szpilki to takie mrugnięcie okiem, szczypta nowoczesności.
Jasne dżinsy i pastelowa bluzka to klasyka. Kiedy nie wiemy jak się ubrac, to decydujemy się właśnie na takie zestawienie. W tej stylizacji neony ożywiają tę bazę. Długa marynarka o nietypowym kroju jest ciekawym rozwiązaniem. Kiedy jest ciepło może służyc nawet za okrycie wierzchnie. W tej stylizacji moim faworytem są buty. Nowoczesne, nietypowe, ale równocześnie bardzo szykowne. 

Jeżeli chodzi o neony, to to byłby na tyle. A Wy- lubicie ten trend? Macie w swojej szafie coś neonowego? Która z przygotowanych przeze mnie stylizacji podoba Wam się najbardziej? :) Czekam na komentarze :)

Pozdrawiam na rudo.
RM2 komentarze:

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny- zostaw ślad i podziel się ze mną swoją opinią i spostrzeżeniami :)